Вивчаю - не чекаю. Вебінари для вчителів

29 лист. 2022
Пропонуємо взяти участь у вебінарах щодо використання мобільного застосунку "Вивчаю - не чекаю"

Відповідно до листа  Міністерства освіти і науки України від 22.11.2022 №1/14305-22 повідомляємо, що з метою кращого розуміння можливостей інтерактивного мобільного застосунку «Вивчаю – не чекаю» для вивчення математики в 1-4 класах та допомоги вчителям початкових класів у підвищенні ефективності навчання учнів/учениць за допомогою цифрових технологій міжнародною організацією  «Stitching War Child Holland» спільно з громадською спілкою «Освіторія» заплановано серію безкоштовних вебінарів за темою «Інтерактивне навчання та гейміфікація у початковій школі».

Трансляції вебінарів здійснюватимуться на фейсбук сторінках Міністерства освіти і науки України та громадської спілки «Освіторія».

29.11.22,

18.00

Вчимо математику не нудно із додатком «Вивчаю – не чекаю» (Оксана Онопрієнко, доктор педагогічних наук, завідувачка відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України)

06.12.22,