Вчимося працювати з Новим Українським Букварем

1 груд. 2022
Знайомство з методикою навчання української мови та читання за Новим Українським Букварем

1 грудня, з 16:00 до 17:30 відбудеться вебінар «Змістова лінія “Досліджуємо мовлення” (продовження).

✓ У програмі:

Мовні явища, з якими знайомляться першокласники.

Дослідження голосних та приголосних звуків у 1 класі.

Поділ слова на склади та дослідження поняття “наголос” у 1 класі.

Складання звукових моделей слова: доступний шлях від простого до складного.

Використання лінгвістичних казок для полегшення розуміння граматики.

Відповіді на запитання учасників.

✓ Спікерки:

Ганна Остапенко — авторка підручників НУШ “Українська мова та читання”, “Я досліджую світ”, “Мистецтво”; педагогиня із досвідом більше 20-років роботи в школі; засновниця альтернативної школи “Соняшник”; лекторка EdCamp-Academy; головна редакторка журналу “Джміль”; ведуча міжнародних сімейних проєктів, тьюторка.

Леся Мовчун, доктор філологічних наук, — старша наукова співробітниця відділу лексикології, лексикографії та структурно-математичної лінгвістики Інституту української мови НАН України; член Національної спілки письменників України; головна редакторка журналу “Крилаті”.

Вебінар відбудеться на платформі Zoom. Посилання на Zoom-конференцію зареєстровані учасники отримають у день проведення вебінару.

☼ Якщо через відключення електроенергії або інтернету вам не вдасться взяти участь у вебінарі, ви матимете можливість переглянути його у записі. Посилання на відеозапис буде надіслано після вебінару усім зареєстрованим слухачам.