Літераратура від видавництва "Ранок"

22 серп. 2023
Оголошення про нові посібники для учнів початкової школи

Напередодні 2023/24 навчального року видавництво «Ранок» презентує новий каталог навчально-методичної літератури та освітнього контенту  для 1-4 класів НУШ. Запрошуємо вчителів початкових класів приєднатися до сучасного освітнього простору, де в межах проєкту «Навчання без меж» на інтерактивній платформі ІЗЗІ (ua.izzi.digital) були створені справжні електронні підручники з безкоштовним доступом.  Це ресурс, який допомагає вчителю навчати, а дітям успішно навчатися навіть в умовах війни.

Каталог візуалізує оновлені авторські комплекти до підручників та навчальних посібників - переможців  конкурсних відборів, відображає взаємозв'язок складників комплексу та розкриває особливості електронної підтримки. Весь асортимент наявний на офіційному сайті видавництва ranok.com.ua.

Ознайомлюйтесь та завантажуйте каталог за покликанням.

Створюємо нову українську освіту разом!