Вивчаю - не чекаю

28 вер. 2022

«ВИВЧАЮ – НЕ ЧЕКАЮ»: ПРЕЗЕНТОВАНО МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК, ЯКИЙ ДОПОМОЖЕ УЧНЯМ 1-4 КЛАСІВ ВИВЧАТИ МАТЕМАТИКУ ЗА УКРАЇНСЬКОЮ ПРОГРАМОЮ

Громадська спілка «Освіторія» та міжнародна організація War Child Holland у партнерстві з Міністерством освіти і науки України презентували мобільний застосунок «Вивчаю – не чекаю».

Він допоможе українським учням початкової школи вивчати математику за українською навчальною програмою у будь-якій точці світу. Застосунок підходить для навчання як офлайн у школі, так і онлайн у будь-якій точці світу. Його також можна використовувати для домашнього навчання. Вчителі можуть використовувати його в різний спосіб – для роботи в класі, домашніх завдань, тестів.

«Вивчаю – не чекаю» розроблено на основі методології партнерів – War Child Holland, які спеціалізуються на створенні освітніх продуктів для дітей у країнах, де відбуваються війни або збройні конфлікти.

Застосунок для вивчення математики доступний для завантаження на iOS та Android. Водночас окремий додаток для вивчення української мови з’явиться в доступі до кінця року.

Більше інформації про застосунок, а також відповіді на поширені запитання можна знайти на сайті primary.org.ua